Vb To My

Klasa VB! Zarejestruj się, bierz udział w dyskusjach, oglądaj zdjęcia, czytaj opowiadania lub rozmawiaj na chacie! Baw się na naszym forum!

Ogłoszenie

Chciałbym powiadomić o powstaniu nowej rangi "Kibel-Fan". Inne rangi moga edytować posty co 300 sekund, pisac kolejne posty co 60 sekund itp. Tej randze usunąłem po jednym zerze na końcu, więc ich limity to 30 sekund czy 6 sekund. Pierwszym Kibel-Fan'em została użytkowniczka maja-albanowska, gdyż większość jej postów to komentarze do Kibla. :) Pozdrawiam Paweł;]Mam EICa;(

#1 2010-02-25 19:09:48

 Pawel;]

Admin

8153705
Skąd: Luboń ;P
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 168
Punktów :   -1 
WWW

Kibel Część 5 Minuta

Męski Kibel
Bar, palarnia czytelnia... Legendy mówią, że kiedyś tam Sikano...
Część 5 Minuta
- Coś tu jest! - Zawołał w ostatniej chwili Wojtek i wyjął jakis notes, jednak na razie go nie otwierał, bo musieliśmy wychodzić - Została minuta! - Dodał. Adam wciągał wszystkich po kolei. Zostałem ja, a Adam wciągał Wojtka. Notes zachaczył się o coś i wypadła jedna z kartek. Wiatr zawiał i poleciała dalej.
-Leć po nią Paweł! - Wołali wszyscy, więc pobiegłem.
-Masz 20 sekund. Woźna już weszła do szkoły! - Krzyczał poddenerwowany Wojtek. Chwyciłem kartkę i okno sie przymknęło pod wpływem wiatru. Podskoczyłem, ale Adam zawołał:
-O nie! Okno się zacieło! Nie zmieścisz się!
-Dobra, dobra! Mam plan! Zwiewajcie, ale nie daleko! - Odpowiedziałem.
-Okej! Jakbyś nas szukał to będziemy u Adama! - Zawołał Kamil i wszyscy zwiali. Ja usłyszałem, że woźna się zbliża, więc wykorzystałem mój plan. Nie mrugałem przez jakiś czas, więc pare łez wypłynęło z mojego oka. Potem zacząłem głośno wrzeszczeć. Woźna zjawiła się odrazu i spytała.
-Co ty tu robisz?! Co się stało?!
-Ja... Bo! No ja... Tu wczoraj. - Jąkałem się i płakałem. - Ja tu wczoraj... Ja byłem w toalecie i... No, bo jak chciałem wyjść to wszystko... No wszystko! Nie mogłem wyjść! Ja chcę do domu... Ja jestem głodny!
-Dobrze. Idź. Przepraszam, że cie tu wczoraj zamknęłam - Mówiła z poczuciem winy Woźna, która na moje szczęście nie zauważyła uchylonego okna i rozkutych płytek za zlewami. Wybiegłem natychmiast, jednak zamiast kierować się do domu otarłem rękawem łzy z oka i pobiegłem do Adama. Po drodze zauważyłem, że Maja szła do szkoły. Zignorowałem ją i wszedłem do domu, w którym byli moi przyjaciele.
-I co udało się? - Pytali.
-No jasne! Inaczej by mnie tu nie było! - Powiedziałem i podałem kolegom kartkę, którą miałem w kieszeni.
-Mamy cały notes! - Zawołał Wojtek. - Przeleciał wzrokiem kilka kartek i zaczął czytać:
"Głupi dzieciak-milioner znowu się z nami kłócił! Jest idiotą! Po szkole pobiliśmy go i mocno oberwał w głowe. Stracił pamięć! Nie chcieliśmy mieć kłopotów, więc Patryk, który jest najwyższy i najgrubszy udając dorosłego oddał go do domu dziecka. Nie szło mu tak łatwo jak myśleliśmy, ale się udało. Patryk powiedział, że dzieciak-milioner nazywa się Antonii Wodnicki! Pewnie ojciec-milioner będzie przejęty! Haha!"
-Więc znamy jego 'sztuczne' nazwisko! - Zawołałem.
-Ta, ale za 10 minut zaczną się lekcje. Spotkamy się tu po lekcjach i jeszcze pogadamy. - Powiedział Adi.






Ta Część tak jak kilka poprzednich jest opublikowana przed czasem, bo i tak juz nikt nie komentował Częśći 4. Już niedługo opowiadanie: "Ogniem i Łyżką"! Komentujcie Kibel!


buÓ Łaaa!

Offline

 

#2 2010-02-25 19:31:05

 DragoXXX

Redaktor-Konkursowy

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 147
Punktów :   

Re: Kibel Część 5 Minuta

Spoko ^_^

Offline

 

#3 2010-02-26 10:06:10

 DragoXXX

Redaktor-Konkursowy

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 147
Punktów :   

Re: Kibel Część 5 Minuta

Jak masz pozostałe części to się nie krępuj i dawaj je. ^_^

Offline

 

#4 2010-02-26 16:30:47

 maja-albanowska

Kibel-Fan

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kibel Część 5 Minuta

jak masz to szybko dawaj bo to jest swietne tylko mam pytanie dlaczego mnie zignorowałeś

Offline

 

#5 2010-02-26 16:39:34

 Pawel;]

Admin

8153705
Skąd: Luboń ;P
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 168
Punktów :   -1 
WWW

Re: Kibel Część 5 Minuta

zignorowałem cię, bo nie byłaś ważna. wolałem iść do kolegów i wszystko im opowiedzieć, a nie wszystko ci tlumaczyc


buÓ Łaaa!

Offline

 

#6 2010-02-26 18:16:17

 Pawel;]

Admin

8153705
Skąd: Luboń ;P
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 168
Punktów :   -1 
WWW

Re: Kibel Część 5 Minuta

kolejną część mam na drugim kompie. jak tylko uda mi sie wejsc na ten drugi to wam opublikuje czesc 6


buÓ Łaaa!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokegra.pun.pl www.pedagossum.pun.pl www.125dys.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl